Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Vandal se v Kladně vyřádil na zaparkovaném voze, policie hledá svědky

Čtvrtek, 18. března 2021 07:00

Kladenští policisté v současné době pátrají po vandalovi, který úmyslně poničil přední sklo na voze Mercedes Benz. To mu ale nestačilo, tak pro jistotu zničil i obě zpětná venkovní zrcátka. Majiteli tím způsobil škodu za 20 tisíc korun. Muži zákona se nyní obrací na veřejnost při pátrání po podezřelém pachateli.

Vandal se v Kladně vyřádil na zaparkovaném voze, policie hledá svědky (Ilustrační foto: MP Kladno)

Poničení svého vozu oznámil policistům jeho majitel. Ten uvedl, že automobil zaparkoval ve Vítězné ulici v pátek 12. března po 18. hodině. Když k němu pak v neděli 14. března do jedenácté dopolední přišel a viděl, co se stalo, nezbylo mu než vytočit linku 158.

„Neznámý pachatel ve Vítězné ulici v Kladně nedaleko autobusové zastávky poškodil osobní vozidlo tovární značky Mercedes Benz, a to znehodnocením čelního skla a obou zpětných zrcátek. Tímto svým jednáním způsobil škodu, která předběžně činí 20 000 korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Policisté po pachateli pátrají a případ prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali bychom informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla Mercedes Benz ve Vítězné ulici v Kladně. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který vozidlo poškodil, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ dodala mluvčí Šteinerová.

Autor: (mv)