Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Zloděj nešika v Kladně nic neukradl, přesto napáchal škodu za 80 tisíc

Středa, 17. března 2021 07:30

Pro svoji kořist si zloděj nešika vyrazil do Štulcovy ulice v Kladně-Rozdělově. Při snaze proniknout do jednoho z domů napáchal poškozením paseku za 80 tisíc korun, dovnitř se ale nedostal.

Zloděj nešika v Kladně nic neukradl, napáchal jen škodu ta 80 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Pro policisty dosud neznámý pachatel vnikl mezi 11. a 12. březnem nejprve za branku na pozemek domu v Štulcově ulici. Poté poškodil plastový rám okna, čímž způsobil praskliny a znehodnotil rám bočních vstupních dveří a dřevěné zadní dveře domu. Tímto svým jednáním způsobil majiteli škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 80 000 korun.

Ke skutku došlo v čase vyhlášeného nouzového stavu a policisté případ nyní prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u pozemku domu ve Štulcově ulici v Kladně. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)