Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V centru Kladna ukradl zloděj z obchodu celou pokladnu

Úterý, 16. března 2021 07:20

Kladenští policisté vyšetřují krádež pokladny, kterou nahlásila majitelka prodejny z Poděbradovy ulice. Škoda je 12 500 korun a policie pátrá po pachateli a hledá svědky.

V centru Kladna ukradl zloděj z obchodu celou pokladnu (Ilustrační foto: KL)

„Neznámý pachatel v době od 19.00 hodin 10. března do 07.00 hodin následujícího dne za užití násilí vnikl do prostoru prodejny v Poděbradově ulici v Kladně. Následně prohledal prostor prodejny a poté vytrhnul pokladnu, kterou kompletně odcizil. Pachatel tímto jednáním způsobil majitelce škodu, která byla vyčíslena na celkovou částku 12 500 korun. Z toho škoda vzniklá poškozením činí dva tisíce,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Následným policejním šetřením byla v ulici Komenského nalezena část pokladny i s drobnou finanční hotovostí. Případ nyní prošetřujeme jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli pátráme,“ dodala mluvčí Šteinerová.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž prodejny v Poděbradově ulici nebo na útěku v ulici Komenského. Veškeré poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

Autor: (red)