Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Z kolárny kladenského paneláku odcizil zloděj jízdní kolo

Pondělí, 8. března 2021 07:40

S blížícím se návratem cyklistické sezony úřaduji také vykradači společných prostor panelových domů. Právě jízdní kola jsou pro ně lákavá. Kolárnu v bytovém domě v Kladně navštívil nezvaný host. Za užití násilí vnikl do společné místnosti a odcizil odtud kolo za čtyři tisícovky.

Z kolárny kladenského paneláku odcizil zloděj jízdní kolo (Ilustrační foto: KL)

Policisté obvodního oddělení Kladno, prošetřují případ vloupání do kolárny v ulici Cyrila Boudy, který byl oznámen na policejní služebnu 3. března.

„Do prostoru kolárny vnikl dosud neznámý pachatel v době od 21.00 hodin 2. března do 07.00 hodin následujícího dne, a to za užití násilí. Při násilném vstupu pachatel značně poškodil dveře a svým jednáním způsobil škodu ve výši šesti tisíc korun,“ sdělila policejní mluvčí Jana Šteinerová a dodala: Následně z kolárny odcizil nepojízdné kolo značky Rockrider, v modro-černé barvě, čímž vznikla majitelce škoda, která byla předběžně vyčíslena na částku čtyř tisíc.“

Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli pátrají.

„Policie vyzývá občany, aby pokud v inkriminovaném čase zaznamenali podezřelou osobu v místě vykradeného domu, aby poskytli své poznatky na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ uzavřela Jana Šteinerová.

Autor: (red)