Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Dnes došlo k omezení provozu na některých autobusových linkách

Středa, 3. března 2021 07:30

Vzhledem k nově vyhlášeným omezením účinným k 1. březnu, došlo k úpravě provozu některých linek kladenské městské dopravy. Od středy 3. března, budou provozovány linky 601 až 609 v pracovní den v rozsahu platném pro den volna. Ve většině případů linky jedou po trasách, kde je souběh s nejméně jednou další linkou městské dopravy, takže četnost nabídky se výrazně nemění.

Dnes došlo k omezení provozu na některých autobusových linkách (Foto: KL)

Linky 610 až 616 zůstanou zachovány v plném rozsahu. Tyto linky zajišťují obsluhu okrajových částí města a průmyslových oblastí.

Do hromadných dopravních prostředků jen s respirátorem

Do autobusů, vlaků, informačních center a provozoven vstupujte jen s předepsaným respirátorem FFP2 nebo vyšší úrovní ochranou úst a nosu. Od pondělí 1. března není povolena možnost dvou roušek. Ve snaze o bezpečnou veřejnou dopravu dopravci nepolevili a autobusy i vlaky stále pravidelně uklízí, dezinfikují a používají i ozónové čističe k ošetření interiérů. Při nákupu jízdenek u řidiče nebo stevarda, přistupujte jednotlivě, dodržujte dostatečný odstup a pokud je to možné, plaťte bezkontaktně platební nebo čipovou kartou.

Kvůli různým změnám a omezením si ověřte platnost vašeho obvyklého spojení ve vyhledavačích, a to ZDE:

Autor: (red)