ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Ukradli mi auto za milion, nahlásila policistům žena z Kladna

Sobota, 20. února 2021 09:00

Přibližně milionovou škodu způsobil ženě z Kladna zloděj, který ji připravil o osobní automobil značky Mini Cooper. Auto zmizelo z Petrohradské ulice. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Ukradli mi auto za milion, nahlásila policistům žena z Kladna

Třicetiletá žena z Kladna krádež svého plechového miláčka oznámila policistům ve čtvrtek 18. února. Zároveň uvedla, že auto je přibližně v hodnotě jednoho milionu korun. „Policejním šetřením bylo zjištěno, že dosud neznámý pachatel v době od 19.00 hodin 17. února do 05.30 hodin následujícího dne odcizil osobní vozidlo tovární značky Mini Cooper, tmavě modré barvy, které bylo zaparkováno v ulici Petrohradská v Kladně. Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli i odcizeném vozidle pátrají,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla Mini Cooper v Petrohradské ulici v Kladně. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který vozidlo odcizil, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ doplnila mluvčí Šteinerová.

Autor: (red)