Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Peníze ze slánského bruslení putovaly k seniorům

Pondělí, 15. února 2021 07:40

Celých 65 200 korun, které zájemci o bruslení zaplatili v prosinci a lednu za vstup na kluziště, teď prospěje dobré věci. Jednatel soukromé firmy, která bruslení zorganizovala, je v podobě symbolického šeku slavnostně předal řediteli Domova Slaný. Milý příspěvek získala i sportovní hala ve Slaném, a to v podobě hrazdiček, které zde v budoucnu využijí malí bruslaři nebo hokejisté.

Peníze ze slánského bruslení putovaly k seniorům (Foto: Hana Hejsková)

Celých 400 metrů čtverečních ledové plochy „nadělila“ slánská firma už 17. prosince 2020 svým zaměstnancům, jejich rodinám i obyvatelům a návštěvníkům Slaného. V provozu byla plocha až do konce ledna 2021. Zaměstnanci závodu a jejich rodiny bruslili zdarma stejně jako děti do 10 let. Poplatek pro ostatní návštěvníky byl symbolických 20 korun za celý den.

„Jsme rádi, že jsme to riskli a v nelehké době přispěli k sportovnímu vyžití ve Slaném. A teď, když vybrané vstupné putuje do Domova Slaný, nás dvojnásob těší, že užitek z pohybu jedněch budou mít i druzí lidé,“ konstatoval Michal Volejník, jednatel slánského závodu.

Peníze ze slánského bruslení putovaly k seniorům (Foto: Hana Hejsková)

Autor: (red)