Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Ve Slaném ukradl zloděj najednou hned 5 jízdních kol

Úterý, 9. února 2021 07:30

Pořádně tučný lup si odnesl zloděj z bytového domu ve Slaném v Okružní ulici. Nepozorovaně se vkradl do kolárny a odcizil z ní pět bicyklů a dětské boby. Policie varuje občany, aby si důkladně zabezpečili svůj majetek.

Ve Slaném ukradl zloděj najednou hned 5 jízdních kol (Ilustrační foto: KL)

Ke krádeži došlo v pátek 5. února po dvaadvacáté hodině. Chmatákovi stačilo necelých 30 minut, aby se zmocnil své kořisti. „Neznámý pachatel bez užití násilí vstoupil do domu a následně ze společných prostor kolárny, která se nachází v přízemí domu, odcizil jízdní kolo značky Superior XP929 v hodnotě 15 000 korun, horské pánské kolo nezjištěné značky v hodnotě tisíc korun, pánské horské kolo značky Kellys v hodnotě 15 000 korun, pánské jízdní kolo značky Author v hodnotě jedné tisícikoruny, horské pánské jízdní kolo nezjištěné značky v hodnotě rovněž 1 000 korun a dětské umělohmotné boby modré barvy v hodnotě 200 korun,“ vyčíslila policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako zločin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil v nouzovém stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

Aby se podařilo pachatele vypátrat, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. „Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Slaný nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uzavřela mluvčí Nováková.

Autor: (red)