Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Přispějte Markétce z Kladna na transparentní účet, bojuje s nemocí

Pondělí, 8. února 2021 07:20

Markétka chodí na základní školu v Jiráskově ulici. Na začátku letošního roku jí byla diagnostikována akutní leukémie a ihned nastoupila na náročnou léčbu do motolské nemocnice. Ředitel školy společně s některými rodiči zřídili Markétce transparentní účet. Na ten je možné přispět libovolnou částkou a nelehké období rodině alespoň trochu usnadnit. 

Přispějte Markétce z Kladna na transparentní účet, bojuje s nemocí (Zdroj foto: Jana Batorková)

„Pro spolužačku naší Lucky, Markétku Pavlinovou, letošní rok nezačal vůbec dobře. Markétce byla z kraje roku diagnostikována akutní leukémie a ihned nastoupila na náročnou léčbu do motolské nemocnice. Pro celou její rodinu začalo náročné období, kdy její maminka, musela výrazně omezit své pracovní závazky a zůstat s Markétkou v nemocnici. Chceme Markétce a celé její rodině toto nelehké období alespoň trochu usnadnit a věříme, že i další, kteří Markétku znají, pomohou,“ napsala na svém profilu maminka, která se ve věci interesuje.

„Po dohodě s ředitelem základní školy byl u Komerční banky založen transparentní účet 123-3294530237/0100, na který může přispět každý, kdo jim chce pomoct. Vybrané prostředky budou použity dílem na výpadek maminčina příjmu, dále na pořízení čističky vzduchu, UV lampy a kvalitních výživových doplňků na podporu Markétčiny léčby a posílení imunity,“ vysvětlila dále na svém profilu maminka Jana.

Že se najdou ochotní lidé, kteří i v této nelehké době dokáží pomoci, dokazuje vzkaz z minulého pondělka. „Právě bylo z transparentního účtu na účet Markétčiny maminky odesláno krásných 80.000 korun českých. Transparentní účet necháváme ještě otevřený pro případné další dobré lidi, kteří by chtěli Markétce pomoci. Všem, kteří přispěli nebo sdíleli, moc děkujeme, jste úžasní,“ napsala Jana.

Přispět na transparentní účet můžete i vy, a to ZDE:

Autor: (red)