Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladno Indoor láká i na nabitou výšku žen

Čtvrtek, 4. února 2021 07:20

Už příští pondělí se v Kladně uskuteční halový atletický mítink Kladno Indoor, který díky silně obsazené startovní listině slibuje parádní podívanou. Vedle vrhu koulí se bude soutěžit ještě ve skoku vysokém, kde hlásí pořadatelé už nyní velmi silně obsazenou ženskou kategorii.

Kladno Indoor láká i na nabitou výšku žen (Foto: A.C. Tepo Kladno)

Podle osobního rekordu nejvýše postavená reprezentantka Svaté Lucie Levern Spencerová (osobní rekord 198 cm) se už na Sletišti představila v září na venkovním podniku Kladno hází a Kladenské memoriály, kde obsadila druhou pozici. Ze stejného pohledu bude druhou ženou startovní listiny domácí hvězda Michaela Hrubá, která se pyšní osobním rekordem 195 cm.

Plejáda skvělých atletek tím ale zdaleka nekončí. Start už potvrdilo i duo řeckých reprezentantek Tatiana Gusinová a Panagiota Dosiová. Především první jmenovaná bude pomýšlet na přední příčky, protože už ve své kariéře dokázala překonat laťku ve výšce 194 cm.

Pořádné grády má přinést do startovního pole také Američanka Tynita Buttsová. I ona je členkou elitního klubu 190+ a svoje kvality potvrdila například ve finále posledního mistrovství světa v Dauhá.

Mítink Kladno Indoor se uskuteční v pondělí 8.2.2021 v atletické hale na Sletišti. Sledovat jej můžete v živém streamu, nebo ze záznamu na ČT Sport.

Kladno Indoor láká i na nabitou výšku žen (Foto: A.C. Tepo Kladno)
Kladno Indoor láká i na nabitou výšku žen (Foto: A.C. Tepo Kladno)

Autor: (fa)