Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně se vandal vyřádil na zaparkovaném voze, policie hledá svědky

Úterý, 2. února 2021 07:20

Kladenští policisté v současné době pátrají po vandalovi, který úmyslně poničil lak na voze Peugeot 307. Majiteli tím způsobil škodu za 13 tisíc korun. Muži zákona se nyní obrací na veřejnost při pátrání po podezřelém pachateli.

V Kladně se vandal vyřádil na zaparkovaném voze, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

Vandal si ke svému běsnění vybral Peugeot 307, který byl zaparkovaný v Kladně ve Vítězné ulici, a to v noci z pátku na sobotu v době od 6:30 hodin 29. ledna do 10:40 dne následujícího. Na vozidle poškrábal nezjištěným předmětem přední blatník, přední i zadní dveře, zadní blatník a zadní světlomet. Škoda byla vyčíslena na 13 000 korun.

Policisté nyní skutek prošetřují jako přečin poškození cizí věci a obrací se na veřejnost s prosbou o svědectví. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

„Aby se podařilo výtečníka vypátrat, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí parkoviště v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)