Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Albert daruje zdravotníkům kladenské nemocnice občerstvení a potraviny

Středa, 27. ledna 2021 07:00

Albert aktuálně rozváží balíčky plné energie pro lékaře, sestry a další zdravotnický personál do 14 nemocnic v Čechách i na Moravě. Kladenská nemocnice obdržela více než 1400 porcí energie. Potravinové dary jsou poděkování sestřičkám, lékařům a dalšímu personálu.

Albert daruje zdravotníkům kladenské nemocnice občerstvení a potraviny (Foto: Albert)

„Již na jaře loňského roku, kdy jsme se všichni ocitli v doposud neznámé situaci, jsme se rozhodli podpořit zdravotnický personál. Chtěli jsme jim nejen vyjádřit naše poděkování za práci, kterou odvádějí, ale také dodat síly zdravým a energeticky bohatým jídlem do dalších náročných dní a měsíců. Do nemocnic v Praze jsme proto začali pravidelně zavážet čerstvé potraviny, ovoce, wrapy, bagely, tyčinky či snacky,“ uvádí Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert a dodal: „Na podzim se situace bohužel opět zhoršila, a tak jsme se rozhodli rychle zareagovat a pomoc obnovit, a navíc ji ještě rozšířit i o další nemocnice v Čechách a na Moravě. Od poloviny října tak každý týden rozvážíme balíčky do nemocnic a budeme v tom pokračovat minimálně do konce března.“

Ve Středočeském kraji směřuje zdravé a energeticky bohaté občerstvení do Oblastní nemocnice Kladno. Ta obdržela více než 1400 porcí energie. „V této těžké době je každá podpora pro naše zdravotníky při náročných službách vítanou vzpruhou a nabíjí je do další práce. Zdravotníci díky této pomoci vidí, že si i ostatní kolem nich uvědomují, jak cennou a náročnou práci vykonávají. V těchto darech cítí velkou psychickou podporu a pocit, že v tom nejsou sami. Moc za tuto pomoc a podporu děkujeme,“ potvrdila mluvčí kladenské nemocnice Hana Plačková.

Autor: (red)