Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladno Indoor láká na první hvězdy, přiletí i italský mistr ve vrhu koulí

Úterý, 26. ledna 2021 07:00

Halový atletický mítink Kladno Indoor, který se uskuteční 8. února na Sletišti, představuje první velká jména! Soutěžit se bude ve skoku do výšky a vrhu koulí a druhá uvedená disciplína slibuje už nyní velmi kvalitní účast. Přiletí totiž italský mistr Leonardo Fabrri i egyptský rekordman Mostafa Amr Hassan.

aKladno Indoor láká na první hvězdy, přiletí i italský mistr ve vrhu koulí (Foto: Archiv Leonarda Fabbriho)

A.C. TEPO Kladno se v uplynulých dnech dočkalo povolení od Národní sportovní agentury a na plné obrátky rozjelo přípravy na silně obsazený halový turnaj, který se uskuteční na kladenském Sletišti. „V současné době finalizujeme startovní listiny a snažíme se do Kladna sehnat co nejlepší sportovce z celého světa. S tím je také spojena náročná agenda s letenkami, testováním sportovců, vízy a podobně,“ popisuje přípravy člen organizačního týmu Jakub Kubálek.

Exkluzivně pro Kladenské listy nyní odhaluje i první velká jména ve startovní listině. Vedle egyptského rekordmana Mostafa Amr Hassana, který se pyšní osobním rekordem 21,31 metru, se na Kladně představí i nadějný italský mladík Leonardo Fabbri. Ten už dokázal kouli poslat dokonce do vzdálenosti 21,99 metru, čímž si zajistil titul mistra své země. Na světové scéně se už blýskl v mládežnických kategoriích, kde vybojoval bronzovou medaili na mistrovství Evropy juniorů a stříbro na mistrovství Evropy kategorie do 23 let.

Atletický mítink Kladno Indoor je stejně jako všechny ostatní sporty aktuálně nucen akci uskutečnit bez účasti diváků. Pořadatelé nicméně připravili živý stream, který bude k dispozici na Youtube a sociálních sítích včetně kanálů Sportovních areálů města Kladna a statutárního města Kladna, které je hlavním partnerem celé akce. Pro fanoušky atletiky bude ještě připraven televizní záznam, který odvysílá Česká televize na svém kanále ČT Sport.

Autor: (fa)