ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

V sobotu si v Rozdělově můžete projít zimní stezku

Úterý, 19. ledna 2021 07:00

Naučné středisko ekologické výchovy pořádá tuto sobotu akci pro rodiče s dětmi. Na tu je nutné se předem přihlásit. Projdete si zimní stezku, na které bude zapotřebí splnit několik úkolů. Vše je připraveno tak, aby se lidé nepotkávali a neshromažďovali.

V sobotu si v Rozdělově můžete projít zimní stezku (Foto: KL)

Akce „Zima ve světě zvířat aneb zimní stezka pro rodiče s dětmi“ začíná v sobotu úderem 13 hodiny v Rozdělově Na Cimrmanském a končí v 16. hodin. Je určena pro děti ve věku tří až šesti let. Ovšem, abyste se mohli zúčastnit, je nutné se předem objednat. Po zaplacení 50 korun startovného, dostanete hrací kartu s mapou a doplňující informace. Pak už se vydáte do přilehlého lesa, kde se budou plnit úkoly.

Program je postaven tak, aby se mohl uskutečnit i za současné situace. Stezku lze projít samostatně, jako rodina, a nebude důvod ke shromažďování s dalšími skupinami. Projít celou trasu potrvá 45 minut až hodinu. Akce oficiálně skončí v 16 hodin, nicméně přihlášení mohou vyrazit nejpozději v 15 hodin, aby stihli projít vše. Trasu bude možné projet i s kočárkem.

Na akci se můžete přihlásit mailem: veronika.modlingerova@nsev-kladno.cz nebo pomocí telefonního čísla: 312 245 333.

Autor: (red)