ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Rybáři z Kladna ukradl zloděj vybavení za 50 tisíc

Pondělí, 11. ledna 2021 07:20

Rybář, který měl své náčiní uložené ve sklepní kóji domu v Petrohradské ulici v Kladně, byl zřejmě hodně nemile překvapený, když zjistil, že u něj někdo nakoupil za pět prstů. Vybavení za 50 tisíc bylo pryč, vše proto oznámil policistům. 

Rybáři z Kladna ukradl zloděj vybavení za 50 tisíc (Ilustrační foto)

„Neznámý pachatel v době od 16:00 hodin 1. prosince 2020 do 20:00 hodin 6. ledna 2021 za užití násilí překonal petlici u sklepní kóje, ze které následně odcizil osm rybářských prutů, dvě rybářská křesla, lehátko, rybářský deštník, podběrák a tašku s návnadami,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a jelikož se ho pachatel dopustil v nouzovém stavu, hrozí mu nyní trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí uvedeného domu v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ dodala mluvčí Nováková.

Autor: (red)