Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Epidemiologická situace uzavřela ve Slaném venkovní kluziště

Čtvrtek, 7. ledna 2021 07:00

Slánská plochá dráha se 17. prosince změnila na kluziště pod širým nebem. Návštěvníci ho mohli využívat denně od 10 do 19 hodin. Výjimku tvořil Štědrý den, kdy se plocha uzavřela už v 16:00 hodin. Veřejné bruslení mělo být v provozu až do konce ledna letošního roku. Hygienici na to však dostali jiný názor a doporučili kluziště uzavřít.

Epidemiologická situace uzavřela ve Slaném venkovní kluziště (Foto: Foto: F. X. Meiller)

Až do středy mohly děti do 10 let ve Slaném bruslit zdarma. Poplatek pro ostatní návštěvníky byl symbolických 20 korun za celý den. Vybrané vstupné poslouží pro charitativní účely.

Do Slaného se na bruslení pod širou oblohou sjížděli návštěvníci nejen z přilehlých obcí, ale i širokého okolí, včetně Prahy. Příležitostí, kde se odreagovat, bylo letos méně než kdy jindy, proto byla tato aktivita u lidí opravdu vítána. Vše přerušili však hygienici.

„Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Kladno byl ve středu přerušen provoz kluziště ve Slaném, a to do 10. ledna. Informace o dalším vývoji a úpravě provozu po tomto datu, budeme veřejnosti sdělovat přes média,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí projektu Hana Hejsková.

Autor: (mv)