SAMK TV Měsíční Kladno
ČSAD KLADNO KLAPOD
 • KLAPOD
 • Restaurace Sleťák
 • SOU a SOŠ Kladno

Sportovní areály loni dokončily několik investic a odstartovaly transformaci webových stránek

Středa, 6. ledna 2021 07:10

Ačkoli se při zpětném pohledu bude rok 2020 hodnotit negativně, Sportovní areály města Kladna dokázaly spoustu pozitivního, ať už to byly úspěšně zrealizované investiční akce, důkladná údržba, k níž vedoucí středisek donutily povinné odstávky, nebo odstartování nového konceptu webových stránek, na jejichž vylepšení se bude pracovat i letos.

Sportovní areály loni dokončily několik investic a odstartovaly transformaci webových stránek (Foto: Archiv SAMK)

„Jsem rád, že jsme rok 2020 nejenže přečkali, ale dokázali jsme dotáhnout do konce i několik důležitých investic, na které chceme pochopitelně v budoucnu navazovat. Velký dík za to patří našim zaměstnancům. Děkujeme ale také Vám, návštěvníkům našich sportovišť, za přízeň, kterou nám projevujete. Doufejme, že nás společně čekají lepší časy,“ vzkazuje jednatel SAMK Jiří Chvojka, jehož tým měl i přes všechna omezení, která uplynulý rok přinesl, pořádně napilno.

Co vše se na kladenských sportovištích v roce 2020 událo, se dozvíte na nových webových stránkách Sportovních areálů města Kladna. Společnost je uvedla do testovacího provozu loni v červnu. Web se oblékl do moderního kabátu a nabízí nové uživatelsky přívětivé prvky. Je přehlednější a interaktivnější. Jednou z jeho předností je kalendář akcí, kde návštěvníci snadno najdou potřebné informace o sportovních či kulturních událostech. Přibyla také záložka E-magazín, a právě pod ní vycházejí aktuální texty o kladenských sportovištích a akcích na nich pořádaných.

V letošním roce bude transformace webových stránek pokračovat, a to nejen dalším rozšířením obsahu domény www.samk.cz, ale i komplexní modernizací a rozšířením funkčnosti webových stránek Sport Hotelu Sletiště, restaurace Sleťák, Aquaparku Kladno či projektu Kladno seniorům.

Pozadu pochopitelně nezůstane ani údržba a zvelebování jednotlivých sportovišť, zde se však bude situace odvíjet od rozpočtu, který dosud nemá finální podobu. „Sportovní areály budeme nadále rozvíjet, aby sloužily dětem, rekreačním sportovcům, ale i profesionálům. Máme do budoucna připraveno několik investic, některé z nich už na příští rok. Krom rekonstrukce zimního stadionu hodláme začít i s opravami sousedního fotbalového areálu – v příštím roce by to měl být umělý trávník a další práce,“ říká Jiří Chvojka a s nadějí hledí do budoucna.

„Pro Sportovní areály je nesmírně důležité, že mají v zádech město, jehož vedení to se sportem myslí opravdu vážně. Proto můžeme směle hledět i do dalších let, v nichž nás čekají nové výzvy. Pozornost si jistě zaslouží Aquapark, kde je potřeba postupně obnovit všechny prostory a zázemí, včetně modernizace atrakcí, kterou už jsme započali. Abychom ulevili plaveckému bazénu, uvažujeme o výstavbě nového padesátimetrového, který by využily zejména sportovní kluby. Ulevilo by se tím bazénu v Aquaparku, který je přetížen,“ vysvětluje Chvojka a dodává: „Jsem také velkým příznivcem projektu Saunového světa a výstavby nové sportovní haly, pro niž jsme vytipovali několik lokalit. Věřím, že s podporou města se plány brzo stanou skutečností.“

Zdroj: SAMK
 1. zprávy

  Kladenští siláci bodovali i na MS ve Vídni 2023

 2. krimi

  Zatím neznámá osoba odcizila osm triček za 14 000 korun

 3. sport

  Minigolf v Kladně na Sletišti je stále v provozu

 4. zprávy

  TV měsíčník Kladno je znovu tady, nově si můžete reportáže pustit i na podcastu KlaPod

 5. zprávy

  Češi dnes slaví Den české státnosti – svatý Václav

 6. akce

  Ve Slaném zažijete výbuchy mezinárodních chutí

 7. zprávy

  Střednědobý strategický plán Města Slaný 2035 , zapojte se do jeho tvorby

 8. kultura

  Výstava v kladenské Galerii Cyrila Boudy je poctou Antonínu Raymondovi

 9. info z radnice

  Aktuální změna v uzavírkách ulic Kladna

 10. krimi

  Kladenští strážníci pomohli zadržet dalšího opilce za volantem, díky kamerovému systému

 11. krimi

  Pomozte v pátrání po zmizelých osobách, shánějí je příbuzní i policie

 12. zprávy

  S postupující opravou železniční trati budou uzavřeny ulice v Kladně

 13. info z radnice

  „Klapod“ je nový podcast Kladna, seznámí vás se zajímavými osobnostmi

 14. zprávy

  SOŠ a SOU Kladno Dubská dostane od Kraje 900 000 korun

 15. info z radnice

  Slaný získalo dotaci na novou kameru, pomáhá v sídlišti Na Dolíkách

 16. zprávy

  Uherský býk do Slaného přilákal tisíce lidí

 17. sport

  První porážka v lize. Kanonýři doma nestačili na Znojmo

 18. pozvánka

  Muzejnice Hana doporučuje kam ve Slaném zajít za zábavou a poučením

 19. pozvánka

  Vlastivědné muzeum ve Slaném zahajuje v úterý svou koncertní sezonu

 20. zprávy

  Poradíme vám, kde tento týden můžete fandit kladenským sportovcům