SAMK
ČSAD KLADNO
 • Restaurace Sleťák
 • Farmářské trhy
 • SOU a SOŠ Kladno

Sportovní areály loni dokončily několik investic a odstartovaly transformaci webových stránek

Středa, 6. ledna 2021 07:10

Ačkoli se při zpětném pohledu bude rok 2020 hodnotit negativně, Sportovní areály města Kladna dokázaly spoustu pozitivního, ať už to byly úspěšně zrealizované investiční akce, důkladná údržba, k níž vedoucí středisek donutily povinné odstávky, nebo odstartování nového konceptu webových stránek, na jejichž vylepšení se bude pracovat i letos.

Sportovní areály loni dokončily několik investic a odstartovaly transformaci webových stránek (Foto: Archiv SAMK)

„Jsem rád, že jsme rok 2020 nejenže přečkali, ale dokázali jsme dotáhnout do konce i několik důležitých investic, na které chceme pochopitelně v budoucnu navazovat. Velký dík za to patří našim zaměstnancům. Děkujeme ale také Vám, návštěvníkům našich sportovišť, za přízeň, kterou nám projevujete. Doufejme, že nás společně čekají lepší časy,“ vzkazuje jednatel SAMK Jiří Chvojka, jehož tým měl i přes všechna omezení, která uplynulý rok přinesl, pořádně napilno.

Co vše se na kladenských sportovištích v roce 2020 událo, se dozvíte na nových webových stránkách Sportovních areálů města Kladna. Společnost je uvedla do testovacího provozu loni v červnu. Web se oblékl do moderního kabátu a nabízí nové uživatelsky přívětivé prvky. Je přehlednější a interaktivnější. Jednou z jeho předností je kalendář akcí, kde návštěvníci snadno najdou potřebné informace o sportovních či kulturních událostech. Přibyla také záložka E-magazín, a právě pod ní vycházejí aktuální texty o kladenských sportovištích a akcích na nich pořádaných.

V letošním roce bude transformace webových stránek pokračovat, a to nejen dalším rozšířením obsahu domény www.samk.cz, ale i komplexní modernizací a rozšířením funkčnosti webových stránek Sport Hotelu Sletiště, restaurace Sleťák, Aquaparku Kladno či projektu Kladno seniorům.

Pozadu pochopitelně nezůstane ani údržba a zvelebování jednotlivých sportovišť, zde se však bude situace odvíjet od rozpočtu, který dosud nemá finální podobu. „Sportovní areály budeme nadále rozvíjet, aby sloužily dětem, rekreačním sportovcům, ale i profesionálům. Máme do budoucna připraveno několik investic, některé z nich už na příští rok. Krom rekonstrukce zimního stadionu hodláme začít i s opravami sousedního fotbalového areálu – v příštím roce by to měl být umělý trávník a další práce,“ říká Jiří Chvojka a s nadějí hledí do budoucna.

„Pro Sportovní areály je nesmírně důležité, že mají v zádech město, jehož vedení to se sportem myslí opravdu vážně. Proto můžeme směle hledět i do dalších let, v nichž nás čekají nové výzvy. Pozornost si jistě zaslouží Aquapark, kde je potřeba postupně obnovit všechny prostory a zázemí, včetně modernizace atrakcí, kterou už jsme započali. Abychom ulevili plaveckému bazénu, uvažujeme o výstavbě nového padesátimetrového, který by využily zejména sportovní kluby. Ulevilo by se tím bazénu v Aquaparku, který je přetížen,“ vysvětluje Chvojka a dodává: „Jsem také velkým příznivcem projektu Saunového světa a výstavby nové sportovní haly, pro niž jsme vytipovali několik lokalit. Věřím, že s podporou města se plány brzo stanou skutečností.“

Zdroj: SAMK
 1. zprávy

  Kraj přispěje na obnovu přivaděče pitné vody do Kladna

 2. zprávy

  Den dětského úsměvu bude už po čtrnácté na kladenském Sletišti

 3. zprávy

  Dětský den ve Slaném bude plný sportu a zábavy

 4. zprávy

  O žáky SOŠ a SOU Kladno z náměstí Edvarda Beneše je zájem

 5. zprávy

  Kladno vyhrálo spor s krajem o dopravní obslužnost u Nejvyššího správního soudu

 6. pozvánka

  Noc kostelů v Kladně startuje již zítra, je připraven bohatý program

 7. zprávy

  Koupaliště na Sletišti zahájilo dnes novou letní sezonu

 8. zprávy

  Zahradu Sládečkova vlastivědného muzea v sobotu ovládnou skláři

 9. zprávy

  Výstraha před nebezpečím vzniku požárů

 10. zprávy

  Jeden Chroust nestačí. A tak Tomáše v Kanonýrech doplní i jeho bratr Tadeáš

 11. foto

  Most mezi centrem Kladna a Švermovem byl dnes oboustranně zprůjezdněn

 12. zprávy

  Kladenští strážníci pomohli invalidní ženě. Vypátrali i řidiče, který ujel od nehody

 13. zprávy

  Otevření mostu ke hřbitovu změní v Kladně autobusovou dopravu

 14. zprávy

  Hendikepovaný Ládík bude letos na Kladenských dvorcích, přijďte ho podpořit

 15. zprávy

  Městská policie v Kladně zve na akci se soutěžemi pro seniory

 16. pozvánka

  Na vernisáži výstavy legendárního Kubašty ve Slaném, došlo k nečekanému překvapení

 17. pozvánka

  Blíží se Kladenské dvorky, budou ve znamení Klíče

 18. zprávy

  Od začátku června budou strážníci Městské policie Kladno opět měřit rychlost

 19. video

  Kladenské Sletiště ožilo dětským smíchem

 20. pozvánka

  Kladenské trhy pokračují opět ve středu