Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

FOTO: Ve Slaném se již bruslí pod širým nebem

Neděle, 20. prosince 2020 09:30

Slánská plochá dráha se ve čtvrtek změnila na kluziště pod širým nebem. Návštěvníci ho mohou využívat denně od 10 do 19 hodin. Výjimku bude tvořit Štědrý den, kdy se plocha uzavře už v 16:00 hodin. Veřejné bruslení by mělo být v provozu až do konce ledna příštího roku. 

Ve Slaném se již bruslí pod širým nebem (Foto: KL)

Děti do 10 let mohou ve Slaném bruslit zdarma. Poplatek pro ostatní návštěvníky je symbolických 20 korun za celý den. Vybrané vstupné bude použito pro charitativní účely.

„Vítáni u nás na kluzišti budou návštěvníci ze Slaného, ale i širokého okolí, včetně Prahy. Příležitostí, kde se odreagovat, je letos méně a mne těší, že naše společnost svou trochou do mlýna přispívá ke kvalitně strávenému volnému času,“ uvedl pro Kladenské listy Michal Volejník.

Kluziště bude v provozu denně od 10 do 19 hodin. Výjimku tvoří Štědrý den, kdy se plocha uzavře už v 16:00 hodin. To aby lidé nezapomněli dorazit včas k štědrovečernímu stolu. Naopak na Silvestra bude otevřeno až do osmi večer. K dispozici je na místě půjčovna bruslí i drobné občerstvení. Po setmění se ledová plocha osvětlí. Parkovat je možné v blízkosti kluziště.

Při vstupu do areálu je třeba dodržovat základní hygienická pravidla. Patří k nim bruslení a pohyb v rouškách, rozestupy a využití mobilních hygienických stojanů s dezinfekcí. Návštěvní řád bude aktualizován podle aktuálního vývoje epidemiologické situace a oficiálních nařízení.

Autor: (red)