Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Slánská plochá dráha se mění v kluziště pod širým nebem

Úterý, 15. prosince 2020 07:20

Vánoční dárek si pro své zaměstnance, jejich rodiny a všechny obyvatele i návštěvníky Slaného nachystala slánská firma. Za účasti představitelů města i vedení společnosti pro ně 17. prosince v 16:30 hodin slavnostně otevře kluziště určené pro veřejné bruslení. K dispozici by mělo být až do konce ledna 2021.

Slánská plochá dráha se mění v kluziště pod širým nebem (Foto: F. X. Meiller)

Zaměstnanci závodu a jejich rodiny mohou bruslit zdarma, stejně jako děti do 10 let. Poplatek pro ostatní návštěvníky je symbolických 20 korun za celý den. Vybrané vstupné bude použito pro charitativní účely.

„Hledali jsme způsob jak co nejlépe poděkovat vlastním zaměstnancům, inspirovat je ke chvílím stráveným s rodinou a zároveň přispět k posílení komunity ve Slaném. Vítáni u nás ale budou i návštěvníci ze širokého okolí, včetně Prahy. Příležitostí, kde se odreagovat, je letos méně a mne těší, že naše společnost svou trochou do mlýna přispívá ke kvalitně strávenému volnému času,“ říká Michal Volejník, jednatel závodu F.X. MEILLER, a doplňuje: „Držme si pěsti, aby nám aktuální epidemiologická situace naše plány bruslit až do konce ledna nezhatila.“

Kluziště bude v provozu denně od 10 do 19 hodin. Výjimku tvoří Štědrý den, kdy se plocha uzavře už v 16:00 hodin. To aby lidé nezapomněli dorazit včas k štědrovečernímu stolu. Naopak na Silvestra bude otevřeno až do osmi. K dispozici bude půjčovna bruslí i drobné občerstvení. Po setmění bude ledová plocha osvětlená. Parkovat je možné v blízkosti kluziště.

Při vstupu do areálu bude třeba dodržovat základní hygienická pravidla. Patří k nim bruslení a pohyb v rouškách, rozestupy a využití mobilních hygienických stojanů s dezinfekcí. Návštěvní řád bude aktualizován podle aktuálního vývoje epidemiologické situace a oficiálních nařízení. Pravidla budou k dispozici i přímo v areálu.

Autor: Hana Hejsková