Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně na třídě T. G. M. vykradl zloděj bar, policie hledá svědky

Neděle, 13. prosince 2020 10:30

Dost na tom, že majitelé hospod a barů čelí finančním ztrátám, které způsobují vládní nařízení. V Kladně na třídě T. G. M. se vkradl zloděj do baru a provozovateli ještě trochu finančně přitížil. Sebral mu alkohol a cigarety.

V Kladně na třídě T. G. M. vykradl zloděj bar, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

K vykradení baru došlo minulou neděli v noci. Neznámý pachatel tam nejprve překonal dveře do vnitrobloku nemovitosti a následně, po vypáčení zámku u bezpečnostní mříže, vnikl do prostoru baru, ze kterého odcizil alkohol a cigarety. Škoda byla vyčíslena na necelých pět tisíc korun. Policie se nyní obrací na veřejnost a hledá případné svědky události.

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil za vyhlášeného nouzového stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí baru v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (mv)