Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

SK Kladno chce zlepšit marketing klubu

Pátek, 4. prosince 2020 07:40

SK Kladno nemůže hrát zápasy, ani tak ale nezahálí. Vedení chce zlepšit marketing klubu, a tak se dohodlo na spolupráci se společností Innovation Czech Sport. Tu zastupuje mimo jiné Tomáš Nosek, obránce kladenského A týmu. I on by měl nyní pomáhat shánět pro SK nové sponzory a zlepšovat propagaci klubu na veřejnosti.

SK Kladno chce zlepšit marketing klubu (Ilustrační foto: KL)

„Od nové spolupráce si slibujeme propagaci klubu na veřejnosti a také oslovení případných partnerů a sponzorů,“ vysvětluje sportovní ředitel SK Kladno Petr Brabec. Vedení klubu se rozhodlo pro tuto variantu proto, že ve vlastních řadách dosud nemělo člověka, který by se staral o marketingovou stránku věci.

Společnost Innovation Czech Sport je marketingová agentura, která nabízí svoje služby zejména menším sportovním klubům. Za cíle si klade zajišťování partnerů, rozšiřování finančních možností klubů i snižování jejich výdajů. Za těmito účely zajišťuje klubům i propagaci na sociálních sítích.

„Doteď byly tyhle věci hlavně o známostech. Rodiče často se svojí firmou podpoří klub, ve kterém hrají jejich děti. Jindy najdeme sponzora, který zaplatí dresy, ale to je spíš nárazové. Hlavně je to ale přes kamarády a přes známé,“ nastiňuje dosavadní praxi Brabec.

„Zatím spolupráci rozjíždíme, takže se ještě nejedná o nic konkrétního. Shodou okolností je ze společnosti Tomáš Nosek, který u nás hraje za áčko. Jsme tedy dlouhodobě v kontaktu a teď jsme to konečně oficiálně rozjeli,“ těší Brabce.

SK Kladno tak získal významného partnera, který by mu měl pomoci s výchovou budoucích hvězd i s vytyčeným cílem – postupem z divize do vyšší soutěže. První spolupráce by se měla rozeběhnout už za několik týdnů, společnost Innovation Czech Sport pro ni shání partnery a připravuje speciální webové stránky.

Autor: (fa)