Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Stochově dokončili tři investiční akce

Pondělí, 30. listopadu 2020 07:40

Ve Stochově byla dokončena přestavba sálu ve sportovní hale, v kulturním domě mají nainstalován software pro bezkontaktní on-line rezervace a nákup vstupenek na představení, ať už divadelní či filmová, a v městské knihovně finišují s přestavbou vnitřního zázemí.

Ve Stochově dokončili tři investiční akce (Ilustrační foto: KL)

„Ve sportovní hale města Stochov je dokončena vnitřní přestavba sálu pro cvičební aktivity. Dříve tam byl prostor pro KICKBOX. Nově zrekonstruovaná cvičebna se již těší na otevření a přivítání prvních klientů. Najdete tam nové sportovní vybavení včetně zcela nového reproduktoru na přehrávání doprovodné hudby a jsme přesvědčení, že tato místnost vhodně doplní nově vybudovanou posilovnu a kardiozónu,“ uvedl pro Kladenské listy stochovský starosta Roman Foršt.

„V kulturním domě ve Stochově je nově instalován software pro bezkontaktní on-line rezervace a nákup vstupenek na představení ať již divadelní či filmová, která jsou u nás pravidelně pořádána. Z pohodlí domova, nebo třeba z kavárny u oblíbeného nápoje si tak ze svého mobilního telefonu, tabletu anebo počítače budeme moci rezervovat či zakoupit vstupenky na kulturní akci, která se vám bude zamlouvat, a to bez nutnosti osobní docházky do kulturního domu. Sytém je doplněn o nové LCD obrazovky, které jsou nainstalovány v kulturním domě. Na těchto panelech budete moci zhlédnout, jaká další představení pro vás právě chystáme. Také na kultuře se již těšíme na první návštěvníky po rozvolnění stávajících opatření. Finanční prostředky na realizaci tohoto moderního systému získalo město z místní akční skupiny Svatováclavsko, z.s.,“ řekl Roman Foršt.

„Do třetice městská knihovna. Zde je vše před dokončením a čtenáři brzy budou moci vyzkoušet nově přestavěné vnitřní zázemí. Stávající přesluhující kuchyňský kout byl nahrazen novou linkou, která splňuje trendy 21. století. Dále zde vzniklo zákoutí s počítačem, kde bude i nadále poskytováno veřejné internetové připojení a také jistě uvítáte další vybudované posezení. Zde můžete při čtení oblíbené knihy ochutnat kvalitní kávu, kterou vám jistě naše knihovnice rády připraví. Kolegyně se již těší, až budou moci uvítat první návštěvníky, třeba právě na literárně zaměřených večerech či jiných zde pořádaných akcích. Také na tyto aktivity přispěla finančně místní akční skupina Svatováclavsko z dotačních fondů EU,“ uzavřel starosta Foršt.

Ve Stochově dokončili tři investiční akce (Foto: Archiv města Stochov)
Ve Stochově dokončili tři investiční akce (Foto: Archiv města Stochov)
Ve Stochově dokončili tři investiční akce (Foto: Archiv města Stochov)

Autor: (red)