Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V knihovně na Sítné půjčují přes výdejové okénko

Středa, 25. listopadu 2020 07:00

Od pondělí funguje městská knihovna v režimu výdejního okénka pro výdej předem objednaných knih. Znamená to, že knihovny sice nadále nemůžou poskytovat veškeré služby, ale například absenční výpůjčky ano. A to je dobrá zpráva.

V knihovně na Sítné půjčují přes výdejové okénko (Foto: MMK)

„Do odvolání budeme poskytovat služby v omezeném rozsahu, za zvýšených hygienických podmínek a dle aktuálních vládních nařízení v kombinaci s doporučením ministerstva zdravotnictví. Veškeré dokumenty jsou automaticky prodlouženy do 30. prosince letošního roku,“ uvedla Lenka Kalousová z městské knihovny.

VÝPŮJČNÍ SLUŽBY

Knihovna půjčuje maximálně pět předem objednaných titulů na jednom oddělení.

– Objednejte si dokumenty přes katalog Tritius. Dokumenty vám připraví. Po obdržení potvrzujícího emailu objednávky se telefonicky domluvte na termínu vyzvednutí.

– Pokud nemáte k dispozici internet, objednejte si dokumenty telefonicky na konkrétní pobočce. Pozor! Je možné, že objednávka konkrétních titulů nebude z kapacitních a provozních důvodů možná. V tomto případě vám bude nabídnut podobný titul ze stejného žánru. Tato nabídka se týká i periodik.

– V oddělení Čítárna, kde není možnost online objednávek, můžete objednávat knihy, audioknihy i deskové hry přes email citarna@mkkl.cz.

PROVOZNÍ DOBA KNIHOVEN

Sítná: Po, Út, Čt, Pá 8:30-18:00, St 8:30-13:30

Rozdělov: Po a Čt 9:00-12:00 13:00-17:30

Švermov: Po 9:00-12:00 13:00-17:30 Čt 9:00-12:00

Autor: (red)