Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně se bude rozsvěcení vánočního stromu vysílat online

Pondělí, 23. listopadu 2020 07:30

Sledujte on-line rozsvícení Pohádkového vánočního stromu splněných přání, a to nadcházející sobotu od 18 hodin. Pokud chcete splnit vánoční přání dětem z dětských domovů v Kladně a okolí, přijďte si v sobotu mezi 10. a 20. hodinou strhnout obálku s přáním.

V Kladně se bude rozsvěcení vánočního stromu vysílat online (Ilustrační foto: KL)

„Vánoční strom splněných přání rozsvítíme 28. listopadu v 18 hodin. I přes pandemická opatření bude Pohádkový vánoční strom splněných přání ozdoben přáníčky dětí a zájemci si je mohou přijít sami strhnout a splnit dětem z dětských domovů v Kladně a okolí jejich vánoční přání. Alespoň o tuto tradici nechceme Kladeňáky ochudit ani letos,“ uvedl kladenský primátor Milan Volf.

Zájemci si budou moci za asistence pracovníků magistrátu strhávat přáníčka v sobotu 28. listopadu od 10 hodin do minimálně 20 hodin (podle aktuálních opatření a případného času omezení vycházení).

„Abychom mohli alespoň tuto tradici ponechat, prosíme všechny zájemce o přáníčka, aby dodržovali veškerá vládní opatření. Sobotní rozsvícení stromu budete mít možnost sledovat i na facebookovém profilu města,“ sdělil k omezením kladenský primátor. 

Autor: Zdroj Město Kladno