Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Jeden zápas a další stopka! Kladenští volejbalisté ruší utkání kvůli pozitivním testům

Sobota, 21. listopadu 2020 09:00

Minulý týden se kladenští volejbalisté po měsíčním čekání vrátili zpět do víru extraligových soubojů a tento víkend měli dvěma zápasy pokračovat. Čtyři hráči však byli pozitivně testovaní na COVID-19 a utkání se ruší. Orli nenastoupili včera na palubovce pražských Lvů a hrát nebudou ani dnes doma proti Odoleně Vodě.

Ilustrační foto: KL

Kladeňáci nastoupili už do prvního zápasu po restartu v oslabené sestavě. Pozitivní testy vyšly Jiřímu Krafferovi, Tomáši Kuncovi a Josefu Vostárkovi. Trenér Milan Fortuník přesvědčil mužstvo, které za takových okolností mohlo požádat o odložení duelu, aby k zápasu nastoupilo. Tým musel zásadně překopat taktiku a i kvůli absenci klíčových hráčů prohrál v Ústí nad Labem 0:3 na sety.

Zlepšit si náladu tak chtěli volejbalisté o tomto víkendu. V pátek měli hrát v Praze a v sobotu doma s Odolenou Vodou. Obě utkání se však musela zrušit! Páteční ranní testování odhalilo čtyři pozitivní případy viru COVID-19 v týmu. Kraffer a Vostárek už jsou v pořádku, Kunce ale pro změnu doplnili Lukáš Kyjanica, Filip Palgut a Jiří Mikulenka. Pokud má mužstvo ve svých řadách čtyři a více nakažených, je povinno zápasy přesunout na jiný termín.

Kdy se bude hrát se Lvy a s Odolenou Vodou zatím není známo. Dá se ovšem očekávat, že tomu tak bude až v příštím roce.

Autor: (fa)