Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně byla vykradena samoobslužná mycí linka

Čtvrtek, 19. listopadu 2020 07:30

Zloději si vybírají ke krádeži různé objekty, o kterých se domnívají, že by se na nich mohli finančně obohatit. V Kladně padla za oběť samoobslužná myčka aut. Z té si chmaták odnesl tři tisíce korun. Celkem pachatel napáchal škody přesahující 200 tisíc korun. Policie hledá svědky.

V Kladně byla vykradena samoobslužná mycí linka (Ilustrační foto: KL)

Kladenští policisté v těchto dnech prošetřují případ vykradené samoobslužné myčky aut v Arménské ulici. K vloupání tam došlo v noci mezi 17. a 18. listopadem. „Neznámý pachatel se násilně vloupal do technické buňky, kde ve skříňce nalezl měničku peněz, kterou poškodil a způsobil tím škodu 200 tisíc korun. Dále sebral hotovost v přibližné hodnotě tří tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil za nouzového stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí auto myčky v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit na bezplatnou linku 158,“ vzkazuje mluvčí Nováková.

Autor: (mv)