Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně si zloděj připsal další skalp v podobě vykradeného sklepu

Sobota, 14. listopadu 2020 10:00

A máme tady další vloupání do sklepní kóje v krátkém časovém horizontu. Tentokrát lupič řádil v Petrohradské ulici. Nakradl si nářadí za více než dvacet tisíc. Policie hledá svědky.

V Kladně si zloděj připsal další skalp v podobě vykradeného sklepu (Ilustrační foto: KL)

Kladenští policisté pátrají po dalším zloději, kterému se podařilo vloupat do sklepní kóje. K tomu došlo v přesně nezjištěné době mezi 3. a 5. listopadem v bytovém domě v Petrohradské ulici. „Neznámý pachatel vnikl do domu, kde posléze vypáčil dveře sklepní kóje oznamovatele a odcizil zde nářadí, čímž způsobil škodu v celkové výši dvacet tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je policisty prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se zloděj skutku dopustil za nouzového stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí domu v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje mluvčí Nováková.

Autor: (red)