Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Slaném zloděj ukradl hotovost z myčky aut

Středa, 11. listopadu 2020 07:30

Zloději si vybírají ke krádeži různé objekty, o kterých se domnívají, že by se na nich mohli finančně obohatit. Ve Slaném padla za oběť samoobslužná myčka aut. Z té si chmaták odnesl sedm tisíc korun. Policie hledá svědky.

Ve Slaném zloděj ukradl hotovost z myčky aut (Ilustrační foto: KL)

Slánští policisté v těchto dnech prošetřují případ vykradené samoobslužní myčky aut, která se nachází v Pražské ulici. K vloupání tam došlo v pátek 6. listopadu po jedné hodině ranní. „Neznámý pachatel se násilně vloupal do technické buňky a následně vylomil dvířka na zdi zavěšené skříňky, odkud odcizil mincovník v hodnotě tří tisíc korun s finanční hotovostí šesti tisíc. Dále z vedlejšího sběrače odcizil finanční částku v hodnotě čtyř tisíc v bankovkách,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil za nouzového stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí auto myčky v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Slaný nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje mluvčí Nováková.

Autor: (red)