ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Ve Stochově zmizela škodovka plná nářadí

Pátek, 6. listopadu 2020 07:30

Hned na začátku listopadu přijali stochovští policisté oznámení od šestapadesátiletého muže, kterému se ve Stochově v ulici S. K. Neumana ztratilo osobní vozidlo Škoda Octavia šedé barvy. Policisté nyní žádají veřejnost o spolupráci při pátrání.

Ve Stochově zmizela škodovka plná nářadí (Ilustrační foto: KL)

Šedá Škoda Octavia s registrační značkou 7S7 5957 zmizela z parkovacího stání, které se nachází v ulici S. K. Neumana ve Stochově. K jejímu odcizení došlo někdy mezi 30. a 31. říjnem. Majitel měl v ukradeném voze spoustu nářadí a různých věcí. Škoda, kterou pachatel svým jednáním způsobil, je 60 tisíc korun.

„V automobilu se nacházela i černá pracovní brašna, kladivo, kleště, metry a různé nářadí, tmelicí pistole, elektrická vložka, dvě vrtačky, různé vrtáky, dvě padesátimetrové cívky, dále dětská sedačka, zpětné zrcátko s kamerou, sněhové řetězy, startovací kabely a gola sada nářadí,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Policisté případ prošetřují jako trestný čin krádeže a vzhledem k tomu, že se ho pachatel dopustil v době vyhlášeného nouzového stavu, hrozí mu až osmiletý pobyt za mřížemi.

„Po vozidle je vyhlášeno celostátní pátrání. Jakékoliv informace o odcizeném automobilu můžete sdělit policistům na kteroukoliv policejní služebnu nebo na bezplatnou linku 158,“ vzkazuje čtenářům mluvčí Nováková.

Autor: (mv)