Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Policie hledá svědky pondělní dopravní nehody hasičů s osobákem

Středa, 4. listopadu 2020 07:10

K dopravní nehodě došlo v pondělí na Sítné okolo 09:45 hodin. Jestliže jste byli svědky této kolize, buď jako řidiči nebo chodci, kontaktujte policisty a pomozte jim s náležitým vyšetřením srážky osobního automobilu s hasičským vozem.

Policie hledá svědky pondělní dopravní nehody hasičů s osobákem (Foto: KL)

Zatím vše nasvědčuje tomu, že hasiči jedoucí k zásahu se zapnutou světelnou i zvukovou signalizací vjeli do křižovatky na červenou. V ten moment do ní ovšem na zelenou vjel i osmatřicetiletý řidič Volkswagenu Golf, který neumožnil bezpečný a plynulý průjezd vozidlu hasičského záchranného soboru a došlo ke srážce.

U obou účastníků kolize byl alkohol na místě vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Přivolaná rychlá záchranná služba ošetřila řidiče osobního automobilu a ponechala ho na místě jako nezraněného.

„Aby mohl být průběh srážky náležitě vyšetřen, žádá vyšetřující policista svědky, kteří se v inkriminovanou dobu pohybovali v místě křižovatky jako řidiči nebo chodci, aby se přihlásili na kladenský dopravní inspektorát osobně nebo kontaktovali policisty na telefonním čísle 974 873 250, 251. 255 nebo na mobilním telefonu 702 207 630. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)