Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně stačilo zloději 30 minut na vykradení auta před Baumaxem

Pondělí, 2. listopadu 2020 07:10

V Kladně si muž odskočil do Baumaxu, když se po třiceti minutách vrátil, zjistil, že má u firemního automobilu rozbité okno a jeho notebook je pryč. Policie nyní hledá svědky události.

V Kladně stačilo zloději 30 minut na vykradení auta před Baumaxem (Ilustrační foto: KL)

K vloupání do automobilu stojícího na parkovišti v Kladně před Baumaxem došlo ve čtvrtek 29. října v době mezi devátou a půl desátou hodinou. Zloděj využil situaci, rozbil přední pravé okno a ukradl z vozu brašnu s notebookem v hodnotě dvaceti tisícovek, dalších pět tisíc bude stát výměna vymláceného okénka. Škoda vzniklá ztrátou dat z počítače je nevyčíslitelná.

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže, a jelikož se ho pachatel dopustil v době nouzového stavu, hrozí mu až osmiletý žalář.

„Aby se podařilo pachatele zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno-město nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)