Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně ukradl zloděj z čerpací stanice plynové lahve

Neděle, 1. listopadu 2020 09:30

Kladenští policisté se nyní zabývají krádeží plynových lahví, které zloděj ukradl z čerpací stanice v ulici Milady Horákové. Pokud byste mohli do případu vnést své svědectví, kontaktujte policii.

V Kladně ukradl zloděj z čerpací stanice plynové lahve (Foto: KL)

Ke krádeži jedenácti plynových lahví došlo na čerpací stanici, která se nachází v ulici Milady Horákové. Zloděj si je tam odvezl někdy mezi 24. a 25. říjnem, v časovém rozmezí mezi osmou večerní a půl šestou ranní hodinou. Aby se ke svému lupu dostal, musel vypáčit ochrannou mříž klece, ve které se kořist nacházela. Způsobená škoda byla vyčíslena na necelých pět a půl tisíce.  

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil v nouzovém stavu, ve kterém se Česká republika nachází, hrozí mu až osmiletý pobyt za mřížemi.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí čerpací stanice v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-Kročehlavy nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)