Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenská policie hledá muže z fotografie

Sobota, 31. října 2020 10:00

Kladenští policisté by si rádi osobně promluvili s mužem na fotografii. Mohl by vnést nové světlo do prošetřovaného případu odcizené peněženky, ve které bylo 50 tisíc korun.

Kladenská policie hledá muže z fotografie (Foto: PČR)

Ke krádeži peněženky, která se nacházela v neuzamčeném automobilu, došlo na začátku října. Okradený muž z Prahy společně s peněženkou přišel o osobní doklady a také firemní brašnu s financemi, které inkasoval pro svého zaměstnavatele. Muž ale neví, kde se mu zloděj do auta vkradl. Má podezření, že to mohlo být buď v kladenské nemocnici, nebo na čerpací stanici. 

„V minulých dnech jsme veřejnost informovali o případu odcizené peněženky z odemčeného vozidla. Následným policejním šetřením se podařilo získat kamerové záznamy z prostoru nemocnice, na kterých je zachycen zatím nezjištěný muž, který by svým svědectvím mohl přispět k objasnění tohoto případu. Přivítáme proto všechny poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti tohoto muže,“ řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Jakékoliv informace k jeho osobě je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Autor: (mv)