ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Vandal se rozhodl přebarvit zaparkované vozidlo

Čtvrtek, 29. října 2020 07:40

Zatím neznámý pachatel poškodil minulý týden v noci z úterý na středu zaparkované vozidlo v ulici Obránců Míru v Kladně. Vandal polil pravé přední dveře automobilu barvou, a způsobil tak škodu ve výši pět tisíc korun. Policie nyní žádá případné svědky o pomoc.

Vandal se rozhodl přebarvit zaparkované vozidlo (Ilustrační foto: KL)

Minulý čtvrtek přijali policisté obvodního oddělení Kladno oznámení devětatřicetileté ženy o poškození vozidla. Pachatel někdy v rozmezí úterních 18:30 a středečních 5:30 znehodnotil osobní automobil značky BMW nevyžádaným přelakováním části karoserie. Na vozidlo zaparkované v ulici Obránců Míru v Kladně vylil vandal barvu, kterou pokryl pravé přední dveře auta. Způsobil tím majiteli škodu ve výši 5 000 korun.

Policisté prošetřují tento případ jako podezření z trestného činu poškození cizí věci a pátrají po pachateli. Všem okolnostem ještě přihoršuje fakt, že pachatel se dopustil tohoto trestného činu v době vyhlášeného nouzového stavu.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla BMW v ulici Obránců Míru v Kladně. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který vozidlo poškodil, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ žádá tisková mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Autor: (fa)