Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Komunitní centrum Kladno pomáhá i v těžké době

Pondělí, 19. října 2020 07:00

V Komunitním centru Kladno si uděláte radost i v těchto neveselých časech. Je tu zde totiž pro vás. Těšit se můžete na pravidelná klubová setkání s bohatým programem nebo na oblíbené tréninky paměti, na kterých zábavnou formou procvičíte svou bystrost pomocí zajímavých her. Je toho ovšem mnohem více.

Komunitní centrum Kladno pomáhá i v těžké době (Foto: Archiv Komunitního centra Kladno)

Pokud preferujete aktivnější činnosti, můžete zvolit vycházky s holemi nordic walking chcete-li severskou chůzi, díky které rozpohybujete své tělo a poznáte nové přátele. „Další aktivitou jsou cvičení vedená vyškolenou cvičitelkou pro začátečníky a pokročilé, na kterých se můžete těšit na základní prvky jógy nebo na cviky, díky kterým zlepšíte svou celkovou kondici,“ říká Martina Křtěnová z Komunitního centra Kladno.

„Chcete-li se zúčastnit rekondičního pobytu, máte možnost. Centrum pořádá každoroční pobyty s bohatým programem. Máte-li zájem o osobní pomoc v různých formách, kontaktujte nás a domluvte se na individuální pomoci. Asistentky centra jsou k dispozici klientům, kteří potřebují pomoci s nákupem, donáškou léků, doprovodem na úřad a další,“ dodává Martina Křtěnová.

Více se dozvíte na webu Komunitního centra Kladno a to ZDE:

Autor: (red)