Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kanonýři chystají individuální i on-line tréninky

Neděle, 18. října 2020 09:00

Kanonýři Kladno reagují na pondělní vládní oznámení nových protiepedimických příkazů a promptně připravují systém individuálních tréninků i jejich videonávody. Po nastavení nových pravidel je totiž jasné, že se zápasová i společná tréninková činnost ruší ne na dva týdny, jak bylo schváleno minulý týden, ale minimálně na tři.

Kanonýři chystají individuální i on-line tréninky (Ilustrační foto: KL)

„Od počátku pandemie opakovaně říkáme, že budeme vždy striktně dodržovat vládní nařízení. A zvlášť poté, co si řada z nás těžkým průběhem covidu-19 sama prošla, se chceme chovat zodpovědně a být tím příkladem pro ostatní. Nicméně je jasné, že minimálně třítýdenní tréninková pauza by byla pro všechna naše družstva velmi výrazná, a proto už zhruba v polovině příštího týdne spustíme nový systém individuálních tréninků, který budeme prezentovat hráčům přes unikátní speciální software XPS Sidelinesport. Teď probíhá založení profilicencí každému hráči, aby měl do aplikace přístup, což s ohledem na počet členů bude trvat zhruba do konce týdne. Zároveň budeme mít připravená tutoriální videa, aby hráči i jejich rodiče věděli, jak mají s aplikací pracovat. Veškeré další informace předají šéftrenéři hráčům přes naši členskou sekci,“ popisuje aktuální dění v klubu sportovní ředitel Kanonýrů Jan Pazdera.

Vedle toho teď probíhá výroba videonávodů na domácí tréninky s kondičním koučem Kanonýrů Janem Pechrem a rovněž i výroba videonávodů na kompenzační a zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou Gabrielou Pecákovou. Také ty budou k dispozici členům v příštím týdnu.

Pro nejmladší členy Kanonýrů klub chystá v součinnosti s rodiči dovednostní tréninky on-line, kdy děti přes monitor uvidí kouče, který jim bude vysvětlovat techniku a cviky. A bude je moci i na dálku opravit.

„Následující týdny chceme rovněž využít k individuálním pohovorům s hráči a jejich rodiči a představit jim, jak budeme nejen v této době pracovat. Chceme jim ukázat nové věci, které jsme si připravili do sezony, ale bohužel zatím nebyl kvůli pandemii prostor, abychom se potkali na společných schůzkách. Proto volíme individuální cestu,“ uvedl Pazdera.

Autor: Matěj Stůj