Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Zoopark Zájezd je opět uzavřen a potřebuje pomoc od lidí

Středa, 14. října 2020 07:00

Zoo je opět kvůli nařízení vlády zavřená, ovšem zvířatům je to jedno a mají hlad. Pomozte naplnit jejich misky a staňte se adoptivními rodiči. Kupte si například poukazy na vstupenky, krmení zvířat a další zážitky. Vše bude platit celý další rok, ovšem stravu zvířátkům to zajistí hned.

Zoopark je opět uzavřen a potřebuje pomoc od lidí (Foto: KL)

Zoopark Zájezd potřeboval pomoci i při první vlně koronavirové pandemie. Když se z toho dostal, rozdával například radost v kladenské nemocnici. Tam ředitel Zoo přivezl volné vstupenky v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Nyní se situace zase změnila a je zapotřebí pomoci obráceně.

Pomoci můžete například tak, že se stanete adoptivním rodičem svého oblíbeného zvířete. Získáte tím cedulku s vaším jménem či logem firmy k jeho výběhu, budete moct s rodinou přijít do zoo a o zvířeti se dozvědět víc od jeho ošetřovatele. Pokud to daný druh dovolí, můžete si jej i nakrmit. 

Pomoci můžete také tím, že si již nyní zakoupíte vstupenky a využijete je, až bude Zoo znovu otevřená. Uděláte tím i dobrý skutek. Zoopark totiž za každou zakoupenou vstupenku, daruje druhou rodinám, které by si jinak nemohly dovolit vzít děti na výlet.

Poukaz si můžete jednoduše koupit online a ze Zoo vám ho pošlou mailem. Platit bude jeden rok od zakoupení a množství je neomezené.

V Zooparku Zájezd na vás čekají i další zážitky, které již nyní můžete zakoupit.

  • Naplňte bříška svým oblíbencům – navíc rodinná vstupenka do zoo s roční platností
  • Krmení zvířat pro odvážné – navíc rodinná vstupenka do zoo s roční platností
  • Prohlídka po zavíračce s krmením – průvodce vás po zavíračce provede po celé zoo, pohladíte či nakrmíte si několik druhů zvířat a domů si odnesete i krásnou fotku
  • Soukromá prohlídka po zavíračce – užijte si zcela soukromou prohlídku zoo s průvodcem po zavíračce s možností pohladit či nakrmit několik druhů zvířat
  • Přespěte vedle velblouda – prohlídka zoo po zavíračce, krmení zvířat, táborák v zoo, úplné soukromí a nocleh pod širákem

Pomoci můžete také finančním darem na transparentní účet: 123-1632310247/0100

V případě zájmu se můžete více informací dozvědět na emailu: info@zoopark-zajezd.cz

Autor: (mv)