Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kyšicích zmizel Renault Master, policie jde po stopách zloděje

Středa, 14. října 2020 07:50

K odcizení Renaultu Master došlo v noci z neděle na pondělí v Kyšicích na Kladensku. Zloděj si tam automobil vyhlédl na neoploceném pozemku v ulici V Kačovech. Majiteli vznikla škoda 200 tisíc. 

V Kyšicích zmizel Renault Master, policie jde po stopách zloděje (Ilustrační foto: KL)

Kladenští policisté přijali v pondělí na své tísňové lince oznámení od čtyřicetiletého muže, který jim sdělil, že mu byl ukraden vůz. K odcizení mělo dojít v době mezi nedělní pátou ranní hodinou a pondělní 7:20 hodinou. Registrační značka vozu je: 4SL 4986.

„K popisu vozidla oznamovatel uvedl, že bylo celé bílé, pravé posuvné dveře byly promáčklé, stejně tak zadní dveře do nákladového prostoru jsou poškrábané, jiné markanty vozidlo nemá, byly obě registrační značky a tažné zařízení. Škoda na odcizení byla vyčíslena na 200 000 korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a pachateli v případě dopadení hrozí trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

Po vozidle je vyhlášeno celostátní pátrání. Jakékoliv informace o odcizeném automobilu můžete sdělit policistům na kteroukoliv policejní služebnu, nebo na bezplatnou linku 158.

Autor: (red)