Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

HECKL: Naše výrobky sanity se jmenují Lansanit

Pondělí, 12. října 2020 07:00

HECKL s.r.o. je ryze česká společnost s vlastním výrobním závodem, distribuční sítí prodejen a velkoobchodních skladů po celé České republice. Nabízí kompletní sortiment z oblasti voda, plyn, topení a sanita. Také se již třetí desetiletí zaměřuje na produkty pro inženýrské sítě.

HECKL: Naše výrobky sanity se jmenují Lansanit (Foto: Archiv společnosti HECKL)

Společnost HECKL vyrábí vany, sprchové vaničky, vanové a sprchové zástěny, které vynikají dokonalou harmonií krásy a praktičnosti.

„Věříme, že kvalita a luxusní design nemusí být výsadou, ale dostupným řešením každé koupelny. Vytváříme koupelnové vybavení, které je kvalitní, stylové a zároveň cenově dosažitelné. Nelákáme na jednorázové slevy, sázíme na férovou cenu a dlouhodobou životnost našich produktů,“ říká Kateřina Pavlíčková z marketingu HECKL, s.r.o.

Zajímavostí je, jak vlastně ve společnosti HECKL jejich produkty vznikají. Vše začíná promyšlenými návrhy, pokračuje precizní výrobou a končí spokojenými zákazníky. Kvalita pojezdů, pantů, madel a dalších komponentů se snoubí s nadčasovým designem, a splňuje tak náročné představy zákazníků.

„O naše zákazníky pečujeme i po nákupu. Nabízíme jistotu v podobě záručního i pozáručního servisu a možnost certifikované montáže, protože na spokojenosti zákazníků nám záleží především,“ uzavřela Kateřina Pavlíčková.

Výrobky pro sanitu si prohlédněte ZDE:

Komerční sdělení: HECKL