Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Feťák z Kladna chtěl být nenápadný, přitáhl tím pozornost policistů

Pátek, 9. října 2020 07:40

V úterý odpoledne projížděla jedna z policejních hlídek Arménskou ulicí při běžné hlídkovací činnosti. Uniformovaní muži při ní zahlédli podezřelý automobil, jehož řidič se po zmerčení policejního vozu snažil odjet a nenápadně zmizet v ulicích sídliště. Měl k tomu dobrý důvod.Pozornosti policejní hlídky neunikl podezřele chovající se muž, který se snažil v úterý odpoledne se svým mercedesem skrýt v ulicích kročehlavského sídliště. Muži zákona se proto rozhodli vozidlo i řidiče zkontrolovat. Automobil za pomoci výstražného zařízení zastavili v Hřebečské ulici.

„Při kontrole policisté zjistili, že za volant tohoto automobilu usedl dvaapadesátiletý muž z Kladna, který u sebe neměl žádné doklady. Lustrací bylo zjištěno, že řidič má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel do ledna 2022,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Dechová zkouška byla u muže negativní, test na drogy řidič odmítl. Pro podezření z přechovávání návykových látek byla provedena prohlídka automobilu, kde bylo nalezeno několik kusů injekčních stříkaček a sáček s krystalickou látkou. Muž se přiznal, že se jedná o pervitin, který mu zbyl po včerejší aplikaci drogy,“ dodala Nováková.

Autor: (red)