Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Páchnul, tak šel dozadu, hájil řidič převoz dělníka v kufru

Čtvrtek, 8. října 2020 07:40

Minulou neděli řešili kladenští policisté kuriózní přestupek v dopravě. K silniční kontrole zastavili šoféra automobilu, který měl v zavazadlovém prostoru naloženého dělníka. Řidič se bránil tím, že muž zapáchal, proto musel do kufru.


 


K přestupku v dopravě došlo minulou neděli v odpoledních hodinách. Policejní hlídka, která prováděla kontrolní činnost v městských částech Kladna, zpozorovala v ulici ČSA podezřelý Opel Astra. Mužům zákona se zdálo, jako by v zavazadlovém prostoru zahlédli lidskou hlavu, proto se rozhodli, že automobil zastaví k silniční kontrole.

„Hlídka se rozhodla zkontrolovat vozidlo Opel Astra, jedoucí ve směru do centra města, kdy v zavazadlovém prostoru zahlédli policisté hlavu člověka. Když u kladenského gymnázia automobil zastavili, jejich podezření se potvrdilo. V kufru vozidla se opravdu nacházel člověk. Řidič své jednání omlouval tím, že tento muž velice nepříjemně zaváněl, proto ho odmítl vézt klasicky ve vozidle, ale umístil ho do zavazadlového prostoru,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ byl na místě vyřešen jako přestupek v dopravě a šoférovi byla uložena bloková pokuta ve výši dvou tisícovek.

Autor: (mv)