Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

HECKL: Bonus program pro zákazníky

Čtvrtek, 8. října 2020 07:50

HECKL s.r.o. je ryze česká společnost s vlastním výrobním závodem, distribuční sítí prodejen a velkoobchodních skladů po celé České republice. Nabízí kompletní sortiment z oblasti voda, plyn, topení a sanita. Také se již třetí desetiletí zaměřuje na produkty pro inženýrské sítě. HECKL také provozuje bonus program pro zákazníky.

Bonus program pro zákazníky (Foto: Archiv HECKL s.r.o.)

„Připravili jsme pro Vás praktické dárky za nákup u nás. Zapojte se do věrnostního programu společnosti HECKL. S jednotlivými nákupy jste blíž svým vysněným odměnám. Po registraci se Vám otevře přístup do našeho online katalogu odměn za věrnost,“ říká Kateřina Pavlíčková z marketingu HECKL, s.r.o.

„Jednoduše na bonus.heckl.cz stačí vyplnit své údaje a začít sbírat body. Za každý nákup na prodejně či uhrazenou fakturu se Vám automaticky načte za každých zaplacených 100 korun jeden bod do Vašeho bodového konta. V rámci našich akcí se může částka za jeden bod změnit,“ vysvětlila Kateřina Pavlíčková.

„Když dosáhnete požadovaného počtu bodů za věrnost, vyberte si svou odměnu v HECKL online katalogu a my Vám ji nejpozději do 30 dnů doručíme. Vybírat můžete ze čtyř kategorií odměn. Někomu se může hodit poukázka na pohonné hmoty, jinému zahradní nářadí, elektronika nebo vybavení kuchyně. Projděte si HECKL katalog a označte si svou odměnu snů,“ uzavřela Pavlíčková.

Zaregistrovat se můžete ZDE:

Komerční sdělení HECKL s.r.o.