ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

HECKL: Vyrábí a testuje své výrobky ve vlastní laboratoři

Pondělí, 5. října 2020 07:50

HECKL s.r.o. je ryze česká společnost s vlastním výrobním závodem, distribuční sítí prodejen a velkoobchodních skladů po celé České republice. Nabízí kompletní sortiment z oblasti voda, plyn, topení a sanita. Také se již třetí desetiletí zaměřuje na produkty pro inženýrské sítě.

HECKL: Vyrábí a testuje své výrobky ve vlastní laboratoři (Foto: HECKL s.r.o.)

Společnost HECKL má v Rumburku vlastní závod, ve kterém vyrábí například zemní soupravy, podkladové desky, plastové a litinové poklopy, ovládací klíče, mříže, příruby, vodoměrné sestavy, plastové kalové koše nebo mosazné fitinky. Ty jsou poté distribuovány do jednotlivých prodejen.

„Náš moderní výrobní areál v Rumburku, byl postaven v roce 2017, má rozlohu 30 000 metrů čtverečních. Díky němu jsme mohli rozšířit výrobu o další produkty, zrychlit výrobní procesy a zavést nové technologie,“ říká Kateřina Pavlíčková z marketingu HECKL, s.r.o. a dodává: „V současné době vyrábíme zemní soupravy, podkladové desky, plastové a litinové poklopy, ovládací klíče, mříže, příruby, vodoměrné sestavy, plastové kalové koše a mosazné fitinky“.

„Novinkou je náš top produkt – samonivelační poklop KOMPAKTUS. Součástí našeho výrobního provozu je i výzkumná a vývojová laboratoř. Firma HECKL v rámci svých výrobních aktivit nabízí také využití velice nadstandardně vybavené zkušebny, kterou využíváme pro testování vlastních výrobků,“ uzavřela Kateřina Pavlíčková.

Komerční sdělení HECKL s.r.o.