Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenská policie hledá svědky nehody, jeden z řidičů ujel

Pátek, 2. října 2020 17:34

Kladenští policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc v případu dopravní nehody, která se stala v pátek 2. října po 14. hodině v Kladně U Borovin. Pravděpodobný viník od kolize ujel a muži zákona by si s ním rádi popovídali.

Foto: PČR

Pro policisty zatím neznámý řidič osobního automobilu, pravděpodobně značky Citroen, tmavé barvy v provedení kombi, nedal při odbočování přednost vozidlu Ford Focus. To řídil čtyřiatřicetiletý muž, který ve snaze vyhnout se nárazu, reagoval prudkým zabrzděním a strhnutím řízení vpravo, čímž se jeho vozidlo dostalo do nekontrolovaného smyku, přejelo do protisměru a narazilo pravým bokem do přední části protijedoucího vozu Iveco. Po tomto střetu vyjel Ford mimo vozovku do přilehlého lesa.

Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Alkohol byl u řidičů na místě vyloučen provedenými dechovými zkouškami.

„Viník nehody z místa odjel. Žádáme proto svědky, kteří v inkriminovanou dobu projížděli v místě dopravní nehody, aby svými poznatky pomohli objasnit průběh střetu a pomohli vypátrat nezodpovědného řidiče. Jakékoliv informace můžete sdělit policistům osobně na dopravním inspektorátu nebo na telefonním čísle 974 873 250, 251. 255, nebo na mobilním telefonu 702 207 630. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ obrací se na veřejnost policejní mluvčí Michaela Nováková.

Foto: PČR

Autor: (red)