Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Multižánrový AURORA fest roztančí Auto Da Fé

Pátek, 2. října 2020 07:00

Druhý ročník multižánrového hudebního festivalu AURORA, který se měl konat už na jaře, se uskuteční tuto sobotu. Návštěvníci se mohou těšit na čtyři kapely napříč různými hudebními žánry.

Multižánrový AURORA fest roztančí Auto Da Fé (Foto: Jaroslav Nykl)

Festival zahájí pražská indie-popová kapela Good Times Only, následovat bude kladenská hard-rocková formace Mic the Catcher. Návštěvníky dále jistě potěší svou hudbou písničkář Láska. Festival vyvrcholí vystoupením kladenského popového zpěváka a kytaristy Jardy Taubera.

„Festival jsme již jednou museli přesouvat. V poslední době navíc přibylo velké množství opatření, která nám akci komplikovala. I proto věříme, že se akce i přes omezení bez problému uskuteční. Navíc to vypadá, že se jedná opět na delší dobu o poslední možnost vyrazit za kulturou,“ říká Jaroslav Nykl, jeden z pořadatelů akce.

AURORA fest začíná v sobotu v 17:30, klub bude pro veřejnost otevřen v 17:00. Počet míst v klubu je vzhledem k opatřením omezen, proto pořadatelé doporučují návštěvníkům, aby si rezervovali vstupenku u pořadatele, a to ZDE:

Autor: (red)