ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Zloděj z Kladenska už bloudit nebude

Pátek, 25. září 2020 07:20

Do nákladního vozu zaparkovaného poblíž Velvar se vloupal zloděj. Z kabiny si přivlastnil navigaci. Poškozením okna však způsobil škodu několikanásobně vyšší. V případě dopadení mu hrozí dvouletý trest.

Zloděj z Kladenska už bloudit nebude (Ilustrační foto: PČR)

Oznámení o vloupání do náklaďáku podal osmapadesátiletý muž ve středu 23. září. Svůj vůz zaparkoval u silnice poblíž Velvar. Ke krádeži došlo pravděpodobně v noci předtím. Neznámý pachatel rozbil okno auta a z kabiny ukradl navigaci značky Garmin v hodnotě 500 korun. Poškozením ale způsobil škodu za čtyři tisícovky. Teď po něm pátrá policie a v případě dopadení mu hrozí maximálně dvouletý pobyt za mřížemi.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného vozidla v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Zlonice, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 578. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)