Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ze stánku s občerstvením v Kladně zmizely věci za třináct tisíc

Pátek, 25. září 2020 07:40

Minerálky, kávovar, sportovní trofej nebo třeba elektrický gril. Nejen tyto věci skončily v neděli v rukou zloděje. Ten se vloupal do stánku s občerstvením, který zůstal jen necelé dvě hodiny nestřežený. Napáchaná škoda je vyčíslena na více než třináct tisíc korun.

Ze stánku s občerstvením v Kladně zmizely věci za třináct tisíc (Ilustrační foto: KL)

Ke vloupání do stánku s občerstvením, který se nachází v ulici 5. května u hokejbalového hřiště, došlo v neděli 20. září v době od 18:30 do 20:10 hodin. Ani ne dvě hodiny tak stačily zloději k tomu, aby si odnesl 12 lahví minerálních vod, kávovar značky Delonghi, dva sportovní poháry, elektrický grill Silver Crust, klíč Gola a dva kusy hokejových holí. „Neznámý pachatel přelezl oplocení kolem areálu a následně z boku stánku nezjištěným způsobem vytvořil ve dveřích otvor, kterým vstoupil dovnitř,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková. Škoda, kterou zloděj způsobil, převyšuje částku 13 500 korun.

Případ je nyní šetřen jako přečin krádeže, za který pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného stánku v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala mluvčí Nováková.

Autor: (kh)