Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Slaném dojde k vybudování nové křižovatky

Čtvrtek, 24. září 2020 08:00

Od příštího týdne se musejí ve Slaném řidiči obrnit trpělivostí při výjezdu z města ve směru nájezdu na nedávno otevřený obchvat. Na silnici u železničního mostu v ulici Olgy Scheinpflugové, nechá město vybudovat nový přechod pro chodce zejména děti mířící tudy do školy, osvětlení, chodníky a autobusové zastávky. S částečným omezením provozu musí řidiči i chodci počítat do 20. listopadu letošního roku.

Foto: Martin Nič

Příští úterý začne realizace projektu, který město připravovalo více, jak rok. Město v místě nechá vybudovat nový osvětlený přechod pro chodce vedoucí do ulice Alešova, a to díky tomu, že se po nedávno otevřeném obchvatu stala silnice frekventovanou. Zároveň se zde udělají nové chodníky. Součástí je i zhotovení dvou protilehlých zálivů pro autobusy s přístřešky pro čekající cestující. Pro místní to sice bude znamenat na chvilku určité omezení, ale do budoucna je čeká pohodlné a bezpečné přecházení vozovky.

Investorem stavby je město Slaný. To za zhotovení zaplatí necelé čtyři miliony korun. Hotovo by mělo být do 20. listopadu letošního roku.

Autor: (red)