Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Muž v Kladně za špatné parkování vypustil řidičce pneumatiku

Úterý, 22. září 2020 07:40

Muž z Kladna se rozhodl zastoupit strážníky při ochraně veřejného prostranství. Ženě, která zaparkovala částečně na trávníku, vypustil zadní pneumatiku, když nerespektovala jeho upozornění. Nakonec vše sám sdělil městské policii. Teď bude své počínání vysvětlovat správnímu orgánu.

Muž v Kladně za špatné parkování vypustil řidičce pneumatiku (Foto: MP Kladno)

Samozvaný ochránce zákona upozorňoval ženu v Dlouhé ulici na to, že špatně parkuje. Částečně totiž její auto stálo na trávníku. Řidička si jeho výtky nevšímala a odešla ke kamarádce na návštěvu. To muže dopálilo, protože se rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou. Ženu se rozhodl potrestat, a to tak, že jí vypustil zadní pneumatiku. Potom celou věc sám nahlásil na tísňovou linku strážníků a počkal na ně na místě. Pak ale zjistil, že řešit nespravedlnost po svém nebyl právě nejlepší nápad.

„Strážníci jednání samozvaného ochránce zákona předali k dořešení správnímu orgánu, protože muž nesouhlasil s výší udělené pokuty. Řidička pak byla hlídkou řešena příkazem na místě za neoprávněný zábor veřejného prostranství,“ uvedla mluvčí kladenské městské policie Alena Purkytová.

Autor: (kh)