Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Řidiče v Kladně čekají další dopravní omezení

Pondělí, 21. září 2020 08:25

Stále je co opravovat. Proto počítejte i v těchto dnech s některými dopravními omezeními v Kladně. Jedná se zejména o plánovanou rekonstrukci zábradlí a lávky ve Vodárenské ulici nebo uzavírku Na Valmetce. Menší omezení se chystá i v blízkosti Centralu.

Řidiče v Kladně čekají další dopravní omezení (Ilustrační foto: KL)

V pondělí 28. září se začne s opravami zdí podél ulice Vodárenská. Rekonstrukce se dotknou zároveň i zábradlí a celé lávky. Doprava bude ve směru od Prahy do centra ve Vodárenské ulici vedena jednosměrně a řízena pomocí světelného signalizačního zařízení. V opačném směru od centra do Prahy bude doprava vedena po objízdné trase, a to ulicí Americkou, Unhošťskou a zpět. Termín dokončení je plánován na konec letošního roku.

Počínaje dnešním dnem, tedy pondělím 21. září, se začíná s opravami ulice Na Valmetce. Tady je třeba s dopravním omezením počítat po dobu jednoho týdne, a to do pondělí 28. září. V době rekonstrukce bude vjezd do areálu bývalé huti Koněv umožněn pouze rezidentům, kteří mají sídlo firmy v opravovaném úseku, a to pouze od ulice Libušina, kde bude jednosměrný provoz.

S dalšími dopravními komplikacemi musejí řidiči počítat od 14. září na křižovatce ulic Železničáčů a Wolkerova, která je pro veškerý provoz uzavřena. Důvodem je obnova vodovodních přivaděčů. Jedná se o provedení staveb inženýrských sítí. Stavby by měly být dokončeny letos v listopadu. Na to by mělo bezprostředně navazovat dokončení rekonstrukce silnice.

Drobné dopravní omezení pak čeká i řidiče projíždějící ulicí Petra Bezruče. Důvodem je umístění lešení za účelem opravy a nátěru lávky. Tyto práce by měly být dokončeny v polovině října.

Autor: (red)